Wielki sukces naszych uczniów

Działające w szkole miniprzedsiębiorstwa GLADIA i KIREI z klas 1ag i 1bg zakwalifikowały się do finału Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2020. Konkurs przeprowadzany jest pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.
Program Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo jest programem rozszerzającym do przedmiotu Podstawy przedsiębiorczości. W tym programie uczniowie zakładają w szkole realnie działającą firmę.

Celem programu jest przygotowanie uczniów do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, pokazanie szans i zagrożeń wynikających z samozatrudnienia oraz kształtowanie niezbędnych postaw i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Nasze miniprzedsiębiorstwa znalazły się w gronie najlepszych  firm spośród ponad 220 działających w tym roku szkolnym w Polsce. Tegoroczna edycja finału odbędzie się on-line w dniach 2-3 czerwca, a najlepsi będą reprezentować Polskę w Finale Europejskim, którego gospodarzem będzie Portugalia. Gratulujemy tego sukcesu i liczymy na więcej!!!

Polub nas na:

Komentowanie jest wyłączone.