Piękne zwieńczenie jubileuszu

W późne piątkowe popołudnie, w obecności wszystkich żyjących dyrektorów, części emerytowanych nauczycieli, a także absolwentów i sympatyków, miało miejsce widowisko pt. „Nasza historia”, będące zwieńczeniem roku jubileuszowego Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach.

W trakcie programu, łączącego elementy słowne, muzyczne i wizualne, uczniowie tej zasłużonej placówki oświatowej, opowiedzieli historię miasta i szkoły. Zaprezentowali również sylwetkę absolwentki liceum, znanej aktorki teatralnej i filmowej, Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej.

Na koniec młodzi ludzie, skierowali podziękowania do emerytowanych nauczycieli, a także złożyli hołd tym, którzy już odeszli, ale pozostali w pamięci wdzięcznych wychowanków.

Po zakończeniu widowiska,  widzowie byli zgodni, że pomimo upływu lat, Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, nadal jest miejscem, w którym uczniowie mogą (jeżeli tylko mają ambicje), uzyskać solidne ogólnokształcące wykształcenie, a także rozwijać swoje talenty i pasje.

Przewodniczący Rady Szkoły  – Mateusz Pietrzyk

 

Polub nas na:

Komentowanie jest wyłączone.