Awans do finału Ogónopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2016

BoccoMłodzieżowe miniprzedsiębiorstwo Bocco zakwalifikowało się do finału Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2016. Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo to innowacyjny program edukacyjny, w którym uczniowie zakładają w szkole realnie działającą firmę.
Celem programu jest przygotowanie uczniów do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, pokazanie szans i zagrożeń wynikających z samozatrudnienia oraz kształtowanie niezbędnych postaw i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości. W naszej szkole program realizowany jest w ramach  przedmiotu Ekonomia w praktyce. 

Miniprzedsiębiorstwo Bocco założyły uczennice kl.  2a: Paulina Zachara (dyrektor naczelny), Kinga Adamska, Klaudia Nycz, Julia Radwańska, Paulina Słowiak i Martyna Zolich

Konkurs PRODUKCIK jest konkursem organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie

Finał odbędzie się w dniach 2-3 czerwca br w budynku Giełdy. Zwycięzca konkursu dodatkowo ma zagwarantowany udział w finałach europejskich, które w tym roku odbędą się latem w Lucernie w Szwajcarii.  

Polub nas na:

Komentowanie jest wyłączone.