Akcja SZLACHETNA PACZKA

…żebym zrozumiał innych ludzi, inne języki, inne cierpienia…

(Zbigniew Herbert)

 

Ma na imię Elżbieta. Jest po operacji tętniaka mózgu i nie widzi na jedno oko. Ma jeszcze kilka chorób współistniejących, a na życie miesięcznie 1615 zł. Po opłaceniu rachunków i wykupieniu leków zostaje złotych 455.

Kiedyś żyła aktywnie, uprawiając gimnastykę artystyczną, dziś potrzebuje wsparcia, by po prostu cieszyć się życiem i być aktywną na miarę swoich możliwości, bo energii i radości stara się nie tracić.

Znowu możemy pomóc i podzielić się tym, co mamy, dlatego jako szkoła dołączamy do „Szlachetnej paczki”. Pani Elżbiecie potrzebne są środki czystości, żywność i żelazko. Chcielibyśmy spełnić te potrzeby i ułatwić borykanie się z codziennością.

Bardzo prosimy o zaangażowanie i przychylność Nauczycieli, Rodziców, Uczniów i Pracowników szkoły oraz wszystkich, którzy chcą wziąć udział w akcji.

Razem jesteśmy w stanie bardzo dużo zrobić, bądźmy dobrzy!

Szczegółowych informacji udzielają koordynatorki akcji: p. Dominika Owsiany i p. Danuta Wojnar.

W związku z tym bardzo prosimy o klasową zbiórkę środków finansowych niezbędnych do zakupu potrzebnych rzeczy- przynajmniej po 12 zł. od osoby do 6 grudnia (poniedziałek). Pieniądze prosimy wpłacić u koordynatorek akcji. Za zebrane pieniądze zostaną zakupione potrzebne Pani Elżbiecie rzeczy. Wśród nich są także środki chemiczne i kosmetyczne oraz żywność. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby dać coś więcej od siebie, to można np. zakupić coś z tych rzeczy i przynieść do gabinetu p. pedagog.

Finał Szlachetnej Paczki zaplanowany jest na 11-12 grudnia- Weekend Cudów. Prosimy włączcie się do akcji.

Polub nas na:

Komentowanie jest wyłączone.